Dėstytojai

Dirbu šioje profesinėje srityje 13 metų. Noriu pasidalinti savo žiniomis, kurias sukaupiau per visus šiuos metus dirbdama, dalyvaudama ir besitobulindama seminaruose ir su visa meile jas perduoti. Tik meilė savo darbui leidžia pasiekti geriausių rezulytatų.

kirpėjų mokytoja

Jūratė Grigaitienė

Kirpėjų teorijos mokytoja

Jūratė Ožalienė

Kirpėjų mokytoja

Dirbu kirpėja aštuoniolika metų. Pasirinkau šią profesiją, nes esu meniškos sielos žmogus, o žmogaus plaukai tai savotiška medžiaga kūrybai. Man patinka kurti grožį, džiaugtis rezultatais, o didžiausias atlygis – tai laimingi klientai. Esu dalyvavusi daugelyje kirpimų, koloristikos, stilistikos kvalifikacijos kėlimo kursų, todėl dabar džiaugiuosi galėdama dalintis savo praktika ir žiniomis su savo mokinėmis.

Šioje profesinėje srityje dirbu jau 12 metų. Šio amato pasirinkimas leido atsiskleisti mano sugebėjimams, o dalyvavimas įvairiuose seminaruose sukaupė bagažą žinių ir kompetencijų. Visada sakau, kad ir ką darytume – darykime su meile. Tada pasieksime geriausių rezultatų.

Kirpėjų mokymas Šiauliai

Gabrielė Ramanauskė

Kirpėjų mokytoja

Agnė Barauskienė

Manikiūro mokytoja

Man labai svarbi estetika , kad ir ką bedaryčiau. Esu kruopšti, smulkmeniška, tiksli, šias savybes siekiu perduoti ir savo mokiniams. Mano kredo, kad manikiūras negali būti atliekamas atmestinai, nekruopščiai. Turiu bakalauro laipsnį paslaugų vadybos srityje, tad į manikiūrą žvelgiu plačiai – ir iš vartotojo pusės, ir iš paslaugos teikėjo pusės, ir iš ekonominės.

Profesionalaus vizažo mokiausi Makeup Atelier Paris mokykloje. Nuolat savo įgūdžius tobulinu įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Kaip vizažo meistrė dalyvauju TV projektuose ,,M.A.M.A. apdovanojimai, ,,Aukso lašas”, ,,Išsipildymo akcija”.

Atliekant makiažus vadovaujuosi viena pagrindine taisykle – mažiau yra daugiau.

Rasa Stulpinienė

Vizažo mokytoja

Daiva Sutkuvienė

Virėjų mokytoja

Maisto ruošimo bei pateikimo srityje turiu 15 metų darbo stažą. Man šis darbas suteikia malonumą, grožį, pasitikėjimą. Mokymo metu atiduodu savo žinias mokiniams, su malonumu kartu kuriame įvairius šedevrus, juos pritaikome praktikoje.

Man darbas yra lyg gyvenimo druska: ne tik saugo nuo sugedimo, bet ir suteikia skonį.

Konditerė tapau prieš daugiau kaip 25 metus. Daug metų pradirbusi kepykloje įgijau nemažai patirties sausainių, bandelių ir duonos kepime. Bet labiausiai mane sužavėjo ir įtraukė tortai, desertai ir jų puošyba. Tai man tapo ne tik darbu, bet ir hobiu. Todėl įkūriau savo kepyklėlę „Rūtos konditerija“. Ši sritis niekada nestovi vietoje ir joje galima vis tobulėti. Pasirinkus konditerio specialybę niekada nebus nuobodu. Ačiū mokyklai „Takoskyra“ už suteiktą galimybę būti jos dalimi. Mano tikslas –  mokinius ne tik išmokyti konditerijos paslapčių, bet ir supažindinti su jos naujienomis.

Rūta Varanauskienė

Konditerių mokytoja

Ieva Rimkuvienė

Slaugytojų padėjėjų mokytoja

slaugytoju kursai siauliai takoskyra

Dar būdama vaiku žinojau, kad vieną dieną tapsiu medicinos srities dalimi. Užsibrėžti tikslai ir sunkus darbas leido pasiekti savo svajonę. Sukaupusi didelę patirtį šioje srityje, sėkmingai šias žinias perduodu būsimiems slaugytojų padėjėjams. Tai darbas reikalaujantis didelio pasirengimo teoriškai ir paktiškai, bei atitinkamų asmeninių savybių.

Socialinis darbas – tai veikla, kurioje svarbiausia geras žinių, vertybių ir įgūdžių derinimas, puikus žmogaus išklausymas, teisingas problemos suvokimas, pagarba žmogui, nuolatinis tobulėjimas, geros teorinės žinios ir praktika padeda gerai atlikti darbą. Ir jei Jūsų vertybės tokios kaip atsakomybė, darbštumas, teisingumas ir rūpinimasis kitais ir norite suteikti nuoširdžią pagalbą, ši profesija skirta Jums.

Vilma

Socialinės srities mokytoja

Solveiga Miltenienė

Pardavėjų mokytoja

Pardavėjų rengimo srityje dirbu daugiau nei 13 metų. Turiu vyr. prof. mokytojos, andragogo-praktiko kompetenciją. Pagrindinės savybės, kuriomis turi pasižymėti andragogas – tai bendravimas, patikimumas, natūralumas. Malonu pasidžiaugti savo mokiniais, kurie pasirinkę pardavėjo profesiją, galėjo lengvai įsilieti į prekybos rinką, joje tobulėti ir pasiekti gerų darbo rezultatų.

Maisto ruošimas man visada buvo labai įdomus, net paslaptingas. Dar jaunystėje pradėjau studijuoti įvairias maisto ruošimo technologijas. Visada buvo smagu nustebinti naujais užkandžiais, patiekalais, saldumynais artimuosius, draugus, svečius ir klientus. O dabar stengiuosi sudominti šia sritimi ir savo mokinius: nuo teorijos iki praktinių gudrybių. Maistas ir jo ruošimas man visad buvo kaip kokia alchemija: ir truputis žinių, ir truputis meno, o svarbiausia – rezultatas – gražu ir skanu.

Zita Špogienė

Virėjų mokytoja

Rasa Letukienė

Socialinių darbuotojų padėjėjų mokytoja

Socialinis darbas – tai pokyčių profesija, tai – darbas su žmogumi, jo jausmais ir poreikiais, mokėjimas pastebėti kiekvieno žmogaus galias ir gebėjimus, juos ugdyti, įgalinti patį žmogų veikti. Svarbu ne tik mokėti pažinti kitą, bet ir įsiklausyti į patį save, įvardinti savo vertybes ir tikslus, atpažinti savo reakcijas atsidūrus įvairiose situacijose.

Siuvimas mano gyvenimo dalis, hobis, darbas ir malonumas. Siuvu jau 30 metų ir siuvu viską ką tik galima pasiūti. Sukauptą žinių bagažą noriu ir galiu pateikti savo esamiems ir būsimiems mokiniams.

Siuvimo esmė – ne etiketės, ne prekės ženklai, tai kažkas kito, kas kyla iš vidaus su kuo galima papuošti žmogų.

Vida Dukauskienė

Siuvėjų mokytoja

Rūta Jonušienė

Floristų mokytoja

„Takoskyroje” dirbu penkerius metus. Mano darbo patirtis – 20 metų. Išbandžiau save įvairiausiose veiklose: pyniau baldus iš vytelių, auginau ir dauginau visžalius augalus, apželdinau ir dekoravau sodybas, puošiau miestą. Kartu su vyru ne vienus metus dauginame ir auginame gėles, krūmus ir kitus augalus. Savo žinias nuolat gilinu įvairiuose floristikos kursuose ir seminaruose, kuriuos veda žymūs floristai. Noriai dalinuose savo sukauptomis žiniomis su mokiniais ir džiaugiuosi, kai jie pasiekia gerų rezultatų ir baigę mokslus įsidarbina floristikos salonuose.

Gražina Vanagienė

Pardavėjų mokytoja

Pardavėjų profesijos mokytoja „Takoskyroje” dirbu penkerius metus. Turiu keturiasdešimt penkerių metų prekybinę darbo patirtį. Daug metų dirbau banke buhaltere, po to – prekybinėje bazėje apskaitininke, vėliau – parduotuvės vedėja. Dvidešimt metų vadovavau savo verslui. Džiaugiuosi, kad ilgamete sukaupta patirtimi galiu dalintis su savo mokiniais. Man šis darbas – tikras malonumas. Stengiuosi, kad mano mokiniai pamiltų šį sunkų ir atsakingą darbą.