Transporto priemonių remonto šaltkalvis 05-23

Mūsų programa yra skirta tiems, kurie siekia tapti aukštos kvalifikacijos transporto priemonių remonto specialistais. Mes ne tik suteikiame žinias apie šaltkalvystės darbus ir automobilių remonto technologijas, bet ir supažindiname su naudojamais įrankiais ir medžiagomis, būtinomis šiems darbams atlikti.

Mūsų mokymo programa apima praktinius užsiėmimus, kuriuose mokiniai įgyja įgūdžius techniškai prižiūrėti ir remontuoti vidaus degimo variklius, transmisijas, važiuokles ir elektros įrenginius. Mes akcentuojame ne tik teorinių žinių svarbą, bet ir praktinį mokymą, kuris leidžia mokiniams įgyti realią patirtį.

Be to, bendradarbiaujame su įvairiomis transporto priemonių remonto įmonėmis, suteikdami mokiniams galimybę pritaikyti savo žinias ir gebėjimus realioje darbo aplinkoje. Tai leidžia mūsų mokiniams lengviau integruotis į darbo rinką ir pasiekti sėkmės karjeroje.

KO IŠMOKSITE?

  • Vidaus degimo variklių techninės priežiūros ir remonto
  • Transmisijos techninės priežiūros ir remonto
  • Važiuoklės techninės priežiūros ir remonto
  • Elektros įrenginių techninės priežiūros ir remonto

Už mokslus galima mokėti savomis lėšomis ir mokėti dalimis be jokio pabrangimo arba mokytis per Užimtumo tarnybą ir gauti finansavimą.

Kviečiame registruotis į kursus

Kursų trukmė – 12sav. Įgysite stiprius žinių pagrindus būsimai karjerai.

Mokymų vieta

Šiauliai, Rūdės g. 27G.

l

Registracija į kursus

mokymai@takoskyra.lt
+370 601 08643